BMN Van Keulen Nijmegen stelt zich voor
27 mei 2024 - laatst geupdate: 31 mei 2024
Nijmegen - Bij BMN van Keulen zijn wij niet alleen specialisten in de droge afbouw, waar je terecht kunt met al je vragen over gipsplaten, isolatie en plafonds. We mogen ons ook specialisten noemen op het gebied van flexibele logistiek. Tijdsleveringen, leveringen op hoogte, leveringen in de binnenstad en leveringen over het water zijn voor ons geen probleem. Met ons logistieke centrum leveren wij jouw spullen waar en wanneer het jou uitkomt!
Met ons viertal gemotiveerde teamleden staan wij elke werkdag voor je klaar. Hierbij zullen wij, het team van BMN van Keulen Nijmegen, ons aan jou voorstellen.
Gerard de Ruiter (vestigingsmanager)
"Sinds 2016 ben ik vestigingsmanager van onze mooie locatie in Nijmegen. Een vestiging waar we iedere dag met ons enthousiaste team klaarstaan om jou als klant te bedienen en onze beloftes op het gebied van service, voorraad, kennis en logistiek waar te maken. 'Doen we' is onze lijfspreuk. En hoewel we al heel veel doen, proberen we door een steeds intensievere samenwerking met andere specialismen binnen de BMN Groep iedere dag een beetje meer te doen. Met elkaar de kwaliteit van de bouw vergroten, daar gaan we voor."
Wynand Pieters (commercieel medewerker binnendienst)
"Aangenaam, mijn naam is Wynand Pieters en ik ben 29 jaar jong. Momenteel werk ik twee jaar op de binnendienst van BMN van Keulen en dit doe ik tot op heden met veel plezier. De klant staat bij mij op nummer één en ik zal dan ook bergen verzetten om de klant goed van dienst te zijn. Dit geeft mij energie tijdens mijn werkdag. Naast mijn werk ben ik actief in het kickboksen. In de avonduren geef ik ook personal training in mijn woonplaats Nijmegen en ik ben in een ver verleden Europees kampioen geweest. Mijn ambities liggen momenteel in het doorgroeien binnen BMN van Keulen en hopelijk gaat dat samen met jou lukken!"

Gerard de Ruiter

Wynand Pieters
Dennis van Orsouw (commercieel medewerker binnendienst)
"Hallo, ik ben Dennis, met mijn 50 jaar de oudste man van de afdeling. Ik werk nu alweer bijna 20 jaar in de bouwmaterialenhandel, waarvan de laatste 8 jaar bij BMN; eerst in Den Bosch en sinds 2 jaar bij BMN van Keulen in Nijmegen. Behalve dat het mijn werk is, vind ik bouwen ook mega interessant en afbouw is toch de finishing touch daarvan. De ervaring en kennis die ik heb opgedaan, deel ik graag met mijn collega’s en pas ik toe om de uitdagingen van de klant op te lossen. Onder het motto “een standaard zit op een fiets” pak ik die graag aan! In mijn vrije tijd kook ik graag, struin ik markten af op zoek naar oude spullen en bezoek ik graag historische plaatsen zoals musea en gebouwen. Oh ja, en voetbal, maar daar wil ik het dit jaar liever niet over hebben… Wij zien jouw vragen graag verschijnen op drogeafbouw@bmn.nl en nemen dan zo snel mogelijk contact met je op."
Sarah Singh (accountmanager)
"Mijn naam is Sarah Singh en ik ben 28 jaar oud. Ik ben al 9 jaar werkzaam bij BMN. Ik ben begonnen bij BMN Amersfoort en heb daar 4 jaar gewerkt als baliemedewerker en op de binnendienst in de bouwmaterialen. Vervolgens ben ik mij gaan specialiseren in droge afbouw en inmiddels werk ik alweer bijna 5 jaar met veel plezier bij BMN van Keulen Nijmegen. In de eerste jaren als binnendienstmedewerker en nu als accountmanager. Ik haal ontzettend veel energie uit mijn werk en elke dag is weer een leuke nieuwe uitdaging. Graag groei ik samen met de klanten naar onze gezamenlijke doelen. Naast mijn werk ben ik gepassioneerd over alles op culinair gebied. Ik verzorg regelmatig etentjes voor vrienden en familie bij mij thuis. Ik ben ontzettend tevreden over mijn functie hier bij BMN van Keulen en verwacht mooie samenwerkingen met jou."

Dennis van Orsouw

Sarah Singh
