Je bedrijfsaccount is geblokkeerd en je kunt geen bestellingen plaatsen. Neem contact op met de vestiging.

Team van Keulen

Mogen wij ons even voorstellen? Bij Van Keulen staat een kundig team van professionals altijd voor u klaar. Wel zo prettig, om te weten wie u aan de lijn heeft. Aangenaam!


René van Griensven


Robbert Gosman

Directeur Sales & Operations

Robbert.Gosman@van-keulen.nl


Ruud Schroeijers

Adjunct Directeur Verkoop

Ruud.Schroeijers@van-keulen.nl


Maurice Bok

Commercieel Medewerker Buitendienst

Maurice.Bok@van-keulen.nl


Sander Kolkman

Senior Accountmanager

Sander.Kolkman@van-keulen.nl


Gert Kerkheide


Robert Ricke


Roos Arnoldus

Commercieel Medewerker Binnendienst

Roos.Arnoldus@van-keulen.nl


Iris Eversdijk

Commercieel Medewerker Binnendienst

Iris.Eversdijk@van-keulen.nl


Erik Feld

Commercieel Medewerker Binnendienst

Erik.Feld@van-keulen.nl


Willem Poos

Commercieel Medewerker Binnendienst

Willem.Poos@van-keulen.nl


Naomi To

Commercieel Medewerker Binnendienst

Naomi.To@van-keulen.nl


Magdy Zaizon


Nikki Westerwal

Telefoniste / Receptioniste

Nikki.Westerwal@van-keulen.nl


Monique Lenting

Telefoniste / Receptioniste

Monique.Lenting@van-keulen.nl


Gerjet Wisse


Karin Dekker

Commercieel Administratief Medewerker

Karin.Dekker@van-keulen.nl


Thore de Vries

Commercieel Administratief Medewerker

Thore.de.Vries@van-keulen.nl


Ismail Savi

Debiteurenbeheer

Ismail.Savi@van-keulen.nl


Jan Eggermont

ICT en Databeheer

Jan.Eggermont@van-keulen.nl


Arend-Jan te Loo

Hoofd inkoop / pricing / proces

Arend-Jan.TeLoo@van-keulen.nl


John Ruiter

Medewerker Voorraadbeheer

John.Ruiter@van-keulen.nl


Dennis Oorbals

Coördinator EHS / Facilitair

Dennis.Oorbals@van-keulen.nl


Richard Jordan


Fred Stoffers


Ivo Kromholz


Peter Terlouw

Medewerker Voorraadbeheer

Peter.Terlouw@van-keulen.nl


Mathijs de Vries

Logistiek Medewerker

Mathijs.DeVries@van-keulen.nl


Mohammed Bakkali

Chauffeur


Soenil Bali

Chauffeur


Abdoulaye Bayo

Chauffeur


Jan Willem Faber

Chauffeur


Tim van Gent

Chauffeur


Gerard Jansen

Chauffeur


Jesse Jordan

Chauffeur


Barry Kuiper

Chauffeur


Randy Marcus

Chauffeur


Samir Sedic

Chauffeur


Richard Verbraak

Chauffeur


Mitchel Verschuren

Chauffeur


Sander Wempe

Werfbaas


Raymond Banel

Medewerker Magazijn


Ismail Basaran

Medewerker Magazijn


Alexandros Booms

Medewerker Magazijn


Steffen Bos

Medewerker Magazijn


Erik Domburg

Medewerker Magazijn


Daan de Jong

Medewerker Magazijn


Bono Klomp

Medewerker Magazijn


Marco Manca

Medewerker Magazijn


Bertus Meeuwsen

Medewerker Magazijn


Wim Noordhoorn

Medewerker Magazijn


Marco Stolk

Medewerker Magazijn


Fikru Tessma

Medewerker Magazijn


Michelle Wempe

Medewerker Magazijn