Van Keulen overgestapt naar milieuvriendelijke Shell GTL Fuel

Van Keulen overgestapt naar milieuvriendelijke Shell GTL Fuel
AMSTERDAM - In april 2012 was Van Keulen het eerste bedrijf dat overstapte op Shell GTL Fuel, als brandstof voor het wagenpark. Shell GTL Fuel wordt vervaardigd uit aardgas. Deze schone brandstof vermindert de uitstoot van fijnstof, naar verwachting, met maar liefst 30%! Met zestien auto’s heeft Van Keulen te maken met een verbruik van 200.000 liter diesel op jaarbasis. Met gebruik van deze brandstof levert het bedrijf op deze manier een enorme bijdrage aan een schonere lucht in de binnenstad.

Duurzaam

Met meer dan 6.500 artikelen en ruim honderd jaar ervaring is Van Keulen uitgegroeid tot één van de grootste leveranciers van hout en bouwmaterialen in Amsterdam en omstreken. Van Keulen onderneemt op een maatschappelijk verantwoorde manier; duurzaamheid en milieu staan daarom hoog in het vaandel. Zo rijden de chauffeurs van Van Keulen sinds januari 2012 met een boordcomputer, die de richtlijnen voor groener rijden voorschrijft. Op deze manier kunnen de chauffeurs een optimale rijstijl aanhouden en reduceren zij zo brandstofverbruik en CO²-uitstoot.Nieuwe locatie

Al een jaar lang zit Van Keulen in hun nieuwe pand in Amsterdam-Noord. De oude locatie aan het Zeeburgerpad was erg nostalgisch en had veel geschiedenis, maar erg praktisch was het niet. Door alle verschillende gangetjes, op- en afstapjes en ruimtes lagen alle afdelingen niet bij elkaar. In het nieuwe pand zijn alle afdelingen op één locatie bijeengebracht. In de nieuwe hotspot van Amsterdam kan er aan een nog succesvollere toekomst worden gewerkt.


Lees ook

"Denk vanuit het systeem en niet vanuit het product"

"Denk vanuit het systeem en niet vanuit het product"

09-10-2017 | VK in de media
289 hotelkamers stof- en afvalvrij afbouwen. Het klinkt onmogelijk maar het lukte Kwakman en het leverde het Volendamse afbouwbedr...

"Een dagje naar de Bollen"

"Een dagje naar de Bollen"

02-06-2017 | VK in de media
Altijd leuk zo'n stukje! Dat ze René z'n naam verkeerd spellen, is slechts bijzaak. ;-)

Zulu I: een nieuw concept in het vervoer over water

Zulu I: een nieuw concept in het vervoer over water

30-09-2015 | VK in de media
"Een varende vrachtwagen die door één schipper kan worden bestuurd"

De PSB in Nederland met palletten gipsplaten van Gyproc en Van Keulen

De PSB in Nederland met palletten gipsplaten van Gyproc en Van Keulen

22-09-2015 | VK in de media
Zaterdag 19 september 2015 was het zover; de PSB (Pallet Shuttle Barge) van Blue Line Logistics NV is voor het eerst in Nederland....

Barry Maarschalk komt ons team versterken Team

Barry Maarschalk komt ons team versterken

27-12-2017 Een nieuwe medewerker maar toch al een goed jaar in dienst
Donderdag 21 en vrijdag 22 december aangepaste openingstijden Van Keulen & zo

Donderdag 21 en vrijdag 22 december aangepaste openingstijden

19-12-2017 23 december t/m 1 januari 2018 is Van Keulen geheel gesloten
​Van Keulen heeft 4 vacatures. Groei jij met ons mee? Team

​Van Keulen heeft 4 vacatures. Groei jij met ons mee?

19-12-2017 Gezocht: Chauffeur, BBL-er Logistiek, Commercieel BBL-er, Magazijnmedewerker
KnaufZeker®: zo geeft u 100% garantie op uw Knauf stucwerk Producten & Acties

KnaufZeker®: zo geeft u 100% garantie op uw Knauf stucwerk

16-10-2017 Combineer de juiste producten, verwerk deze correct en download uw garantiecertificaat!
'Magazijnmedewerker' Sander slaagt voor TCVT-certificaat Team

'Magazijnmedewerker' Sander slaagt voor TCVT-certificaat

12-10-2017 Sander Wempe 11e chauffeur Van Keulen die met 28-meter kraan op hoogte mag leveren


LEAN and GREEN
Take it Bag
GTL Fuel
Greenworks
The Blue Road
FSC PEFC
Saint Gobain