Van Keulen nieuwe shirt-sponsor van FC Volendam

Van Keulen nieuwe shirt-sponsor van FC Volendam
Van Keulen Hout en Bouwmaterialen is een begrip in Amsterdam en als het aan ons ligt, binnenkort ook in de rest van Nederland. Om deze doelstelling te bewerkstelligen is Van Keulen voor voetbalseizoen 2011-2012 shirt-sponsor van FC Volendam. Het logo zal op de rechterzijde van het oranje shirt prijken. Van Keulen wordt daarmee naast Votown Allstars, Klaas Puul Garnalen, Desko Kantoormeubelen en Kras Recycling het vijfde bedrijf dat op het shirt van FC Volendam wordt vermeld.

Naast voetbal en muziek staat het vissersdorp ook bekend om de bouwnijverheid! Bouwen is een onderdeel van de dorpscultuur en dat is goed te zien aan de lijst met sponsoren van FC Volendam. De club is voor ons dus een ideale voorzet om in contact te komen met potentiële opdrachtgevers, om bestaande relaties in Volendam te verstevigen en om ‘deuren te openen’ in de rest van Noord-Holland. Tevens is het profvoetbal een prima medium om onze landelijke naamsbekendheid te vergroten.

Net als alle Volendammers bulkt ook de plaatselijke FC van ambitie en trots. De lat ligt altijd hoog maar dat weerhoudt de club er niet van om op een financieel verantwoorde manier te ondernemen. Zo is FC Volendam één van de gezondste clubs van Nederland en lopen in de selectie jongens rond die luisteren naar namen als Zwarthoed, Mühren, Schilder, Tol en Tuyp (Volendammers dus).

Deze filosofie spreekt een van oorsprong typisch familiebedrijf als Van Keulen natuurlijk aan en past zo goed bij onze eigen bedrijfscultuur. Daarom is FC Volendam voor ons de juiste partner om nieuwe groei te realiseren; samen scoren in geheel Nederland! Van Keulen is trots en wenst FC Volendam veel succes voor het nieuwe seizoen.

» Bezoek de website van FC VolendamLees ook

Word jij de held in onze spiksplinternieuwe zagerij?

Word jij de held in onze spiksplinternieuwe zagerij?

30-03-2018 | Van Keulen & zo
Gezocht: collega die uit het juiste hout is gesneden

Donderdag 21 en vrijdag 22 december aangepaste openingstijden

Donderdag 21 en vrijdag 22 december aangepaste openingstijden

19-12-2017 | Van Keulen & zo
23 december t/m 1 januari 2018 is Van Keulen geheel gesloten

​Van Keulen heeft 4 vacatures. Groei jij met ons mee?

​Van Keulen heeft 4 vacatures. Groei jij met ons mee?

19-12-2017 | Team
Gezocht: Chauffeur, BBL-er Logistiek, Commercieel BBL-er, Magazijnmedewerker

Computerstoring opgelost, maatregelen getroffen om herhaling te voorkomen

Computerstoring opgelost, maatregelen getroffen om herhaling te voorkomen

22-07-2017 | Van Keulen & zo
Bekende email-adresen weer actief, tijdelijk account niet meer gebruiken a.u.b.

Het dak eraf aan de Gedempte Gracht in Zaandam Project

Het dak eraf aan de Gedempte Gracht in Zaandam

18-04-2018 TBP Bouw en 4-U-2 smullen van Van Keulen’s hijskranen
Word jij de held in onze spiksplinternieuwe zagerij? Van Keulen & zo

Word jij de held in onze spiksplinternieuwe zagerij?

30-03-2018 Gezocht: collega die uit het juiste hout is gesneden
Maak kennis met Tahnee: onze nieuwe commerciële kracht Team

Maak kennis met Tahnee: onze nieuwe commerciële kracht

30-03-2018 Tahnee van der Roest maakt overstap van Kwakman Afbouw naar Van Keulen
Barry Maarschalk komt ons team versterken Team

Barry Maarschalk komt ons team versterken

27-12-2017 Een nieuwe medewerker maar toch al een goed jaar in dienst
Donderdag 21 en vrijdag 22 december aangepaste openingstijden Van Keulen & zo

Donderdag 21 en vrijdag 22 december aangepaste openingstijden

19-12-2017 23 december t/m 1 januari 2018 is Van Keulen geheel gesloten


LEAN and GREEN
Take it Bag
GTL Fuel
Greenworks
The Blue Road
FSC PEFC
Saint Gobain