​Vacature: Van Keulen zoekt Commercieel medewerker binnendienst

​Vacature: Van Keulen zoekt Commercieel medewerker binnendienst

Wie komt op korte termijn onze afdeling Verkoop fulltime versterken?

Ter versterking van onze afdeling Verkoop zijn wij op zoek naar een fulltime Commercieel medewerker binnendienst. Ben jij een commercieel talent en niet op je mondje gevallen? Ben je gedreven om een bijdrage te leveren aan de verdere groei van onze onderneming? Dan ben jij misschien wel de nieuwe collega die wij zoeken.

Als Commercieel medewerker binnendienst begrijp je dat optimaal commercieel functioneren alles te maken heeft met klantgericht bezig zijn! Je bent het aanspreekpunt voor klanten, de verkoop buitendienst en andere afdelingen binnen Van Keulen. Je adviseert je klanten over het assortiment en de dienstverlening van Van Keulen. Je werkt offertes uit en belt ze na. 

Wat verwachten we van je?
Om in deze functie succesvol te kunnen zijn, heb je in elk geval een commerciële MBO+- of HBO -opleiding en enkele jaren commerciële binnendienstervaring in een groothandelsomgeving, waarbij persoonlijke contacten een belangrijk onderdeel vormden. Je hebt affiniteit met IN2CRM en SAP. Ervaring met leidinggeven is een grote pré. Dat je over een flinke dosis initiatief en uitstekende communicatieve vaardigheden beschikt, lijkt ons vanzelfsprekend! Het is een voorwaarde dat je in of zeer nabij het werkgebied woont.

Wat mag je van ons verwachten? 
Een afwisselende, zelfstandige baan binnen een informeel team dat veel waarde hecht aan een perfecte onderlinge samenwerking, bij een bedrijf met een goede reputatie in de markt. Je doorloopt een uitgebreid inleer- en inwerktraject om je voor te bereiden op de praktijk. Wij bieden uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden.

Saint-Gobain Distribution the Netherlands B.V.
Van Keulen is onderdeel van Saint-Gobain Distribution the Netherlands B.V. (SGD-NL). SGD-NL is onderdeel van de Franse multinational Saint-Gobain. Met in totaal zo’n 1.100 werknemers verdeeld over 6 werkmaatschappijen, zijn wij één van de belangrijkste toeleveranciers van bouwmaterialen aan de professionele bouwwereld in de Benelux. Saint-Gobain is Top Employer 2016 in Nederland. 

Interesse in deze aantrekkelijke functie?
Stuur dan je sollicitatie naar nikki.van.gorkom@saint-gobain.com 
Vragen? Telefoon: 013-4580056.

N.a.v. van uw sollicitatie vindt er mogelijk onderzoek naar uw persoon via internet plaats.
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.


Lees ook

Vacature: Van Keulen zoekt Medewerker Magazijn (m/v, 40 uur)

Vacature: Van Keulen zoekt Medewerker Magazijn (m/v, 40 uur)

13-12-2016 | Team
Gezocht: collega die weet van bouwmaterialen, heftrucks en Amsterdamse humor

Van Keulen van 24 december 2016 tot 1 januari 2017 gesloten

Van Keulen van 24 december 2016 tot 1 januari 2017 gesloten

07-12-2016 | Van Keulen & zo
Maandag 2 januari leveren? Vrijdag 23 december voor 14.00 uur bestellen!

Van Keulen scoort oud-voetballer als nieuwe collega

Van Keulen scoort oud-voetballer als nieuwe collega

01-12-2016 | Team
Andy Solomons bouwt aan nieuwe profcarrière bij ‘FC Noord’

Even voorstellen: Dirk Heidebrink en Bayram Çar

Even voorstellen: Dirk Heidebrink en Bayram Çar

27-10-2016 | Team
Maak kennis met de nieuwe trainee en de opvolger van Arjan Vermeulen

4-U-2 en Van Keulen breken records in nieuwe Thialf Project

4-U-2 en Van Keulen breken records in nieuwe Thialf

21-12-2016 Een interview met Frank Appel over 35.000 m2 systeemplafonds
Vacature: Van Keulen zoekt Medewerker Magazijn (m/v, 40 uur) Team

Vacature: Van Keulen zoekt Medewerker Magazijn (m/v, 40 uur)

13-12-2016 Gezocht: collega die weet van bouwmaterialen, heftrucks en Amsterdamse humor
Van Keulen van 24 december 2016 tot 1 januari 2017 gesloten Van Keulen & zo

Van Keulen van 24 december 2016 tot 1 januari 2017 gesloten

07-12-2016 Maandag 2 januari leveren? Vrijdag 23 december voor 14.00 uur bestellen!
Van Keulen scoort oud-voetballer als nieuwe collega Team

Van Keulen scoort oud-voetballer als nieuwe collega

01-12-2016 Andy Solomons bouwt aan nieuwe profcarrière bij ‘FC Noord’
Even voorstellen: Dirk Heidebrink en Bayram Çar Team

Even voorstellen: Dirk Heidebrink en Bayram Çar

27-10-2016 Maak kennis met de nieuwe trainee en de opvolger van Arjan Vermeulen


LEAN and GREEN
Take it Bag
GTL Fuel
Greenworks
The Blue Road
FSC PEFC
Saint Gobain