​Vacature: Van Keulen zoekt Commercieel medewerker binnendienst

​Vacature: Van Keulen zoekt Commercieel medewerker binnendienst

Wie komt op korte termijn onze afdeling Verkoop fulltime versterken?

Ter versterking van onze afdeling Verkoop zijn wij op zoek naar een fulltime Commercieel medewerker binnendienst. Ben jij een commercieel talent en niet op je mondje gevallen? Ben je gedreven om een bijdrage te leveren aan de verdere groei van onze onderneming? Dan ben jij misschien wel de nieuwe collega die wij zoeken.

Als Commercieel medewerker binnendienst begrijp je dat optimaal commercieel functioneren alles te maken heeft met klantgericht bezig zijn! Je bent het aanspreekpunt voor klanten, de verkoop buitendienst en andere afdelingen binnen Van Keulen. Je adviseert je klanten over het assortiment en de dienstverlening van Van Keulen. Je werkt offertes uit en belt ze na. 

Wat verwachten we van je?
Om in deze functie succesvol te kunnen zijn, heb je in elk geval een commerciële MBO+- of HBO -opleiding en enkele jaren commerciële binnendienstervaring in een groothandelsomgeving, waarbij persoonlijke contacten een belangrijk onderdeel vormden. Je hebt affiniteit met IN2CRM en SAP. Ervaring met leidinggeven is een grote pré. Dat je over een flinke dosis initiatief en uitstekende communicatieve vaardigheden beschikt, lijkt ons vanzelfsprekend! Het is een voorwaarde dat je in of zeer nabij het werkgebied woont.

Wat mag je van ons verwachten? 
Een afwisselende, zelfstandige baan binnen een informeel team dat veel waarde hecht aan een perfecte onderlinge samenwerking, bij een bedrijf met een goede reputatie in de markt. Je doorloopt een uitgebreid inleer- en inwerktraject om je voor te bereiden op de praktijk. Wij bieden uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden.

Saint-Gobain Distribution the Netherlands B.V.
Van Keulen is onderdeel van Saint-Gobain Distribution the Netherlands B.V. (SGD-NL). SGD-NL is onderdeel van de Franse multinational Saint-Gobain. Met in totaal zo’n 1.100 werknemers verdeeld over 6 werkmaatschappijen, zijn wij één van de belangrijkste toeleveranciers van bouwmaterialen aan de professionele bouwwereld in de Benelux. Saint-Gobain is Top Employer 2016 in Nederland. 

Interesse in deze aantrekkelijke functie?
Stuur dan je sollicitatie naar nikki.van.gorkom@saint-gobain.com 
Vragen? Telefoon: 013-4580056.

N.a.v. van uw sollicitatie vindt er mogelijk onderzoek naar uw persoon via internet plaats.
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.


Lees ook

Proficiat Mitchel!

Proficiat Mitchel!

16-07-2018 | Team
13e medewerker behaalt TCVT-certificaat

Even voorstellen: Robbert Gosman

Even voorstellen: Robbert Gosman

11-07-2018 | Team
Team Van Keulen breidt uit!

Ken jij Gert al? Hij is onze nieuwe medewerker Verkoop Binnendienst

Ken jij Gert al? Hij is onze nieuwe medewerker Verkoop Binnendienst

07-05-2018 | Team
Met deze nieuwe collega haalden we meer dan 15 jaar ervaring in huis

Word jij de held in onze spiksplinternieuwe zagerij?

Word jij de held in onze spiksplinternieuwe zagerij?

30-03-2018 | Van Keulen & zo
Gezocht: collega die uit het juiste hout is gesneden

Goed voor Van Keulen en voor het milieu: onze gloednieuwe DAF Van Keulen & zo

Goed voor Van Keulen en voor het milieu: onze gloednieuwe DAF

17-09-2018 Even voorstellen: onze nieuwe DAF
Proficiat Mitchel! Team

Proficiat Mitchel!

16-07-2018 13e medewerker behaalt TCVT-certificaat
VIDEO: Van Keulen is 100% toekomstproof Van Keulen & zo

VIDEO: Van Keulen is 100% toekomstproof

11-07-2018 Van Keulen met eigen ogen zien, dat wil toch iedereen?
Even voorstellen: Robbert Gosman Team

Even voorstellen: Robbert Gosman

11-07-2018 Team Van Keulen breidt uit!
Klant Van Keulen uit zijn dak van tevredenheid Klanten over VK

Klant Van Keulen uit zijn dak van tevredenheid

"Alle bestellingen zijn 100% foutloos en op tijd geleverd. Dat is echt uniek als je het mij vraagt.”


LEAN and GREEN
Take it Bag
GTL Fuel
Greenworks
The Blue Road
FSC PEFC
Saint Gobain