​Vacature: Van Keulen zoekt Commercieel medewerker binnendienst

​Vacature: Van Keulen zoekt Commercieel medewerker binnendienst

Wie komt op korte termijn onze afdeling Verkoop fulltime versterken?

Ter versterking van onze afdeling Verkoop zijn wij op zoek naar een fulltime Commercieel medewerker binnendienst. Ben jij een commercieel talent en niet op je mondje gevallen? Ben je gedreven om een bijdrage te leveren aan de verdere groei van onze onderneming? Dan ben jij misschien wel de nieuwe collega die wij zoeken.

Als Commercieel medewerker binnendienst begrijp je dat optimaal commercieel functioneren alles te maken heeft met klantgericht bezig zijn! Je bent het aanspreekpunt voor klanten, de verkoop buitendienst en andere afdelingen binnen Van Keulen. Je adviseert je klanten over het assortiment en de dienstverlening van Van Keulen. Je werkt offertes uit en belt ze na. 

Wat verwachten we van je?
Om in deze functie succesvol te kunnen zijn, heb je in elk geval een commerciële MBO+- of HBO -opleiding en enkele jaren commerciële binnendienstervaring in een groothandelsomgeving, waarbij persoonlijke contacten een belangrijk onderdeel vormden. Je hebt affiniteit met IN2CRM en SAP. Ervaring met leidinggeven is een grote pré. Dat je over een flinke dosis initiatief en uitstekende communicatieve vaardigheden beschikt, lijkt ons vanzelfsprekend! Het is een voorwaarde dat je in of zeer nabij het werkgebied woont.

Wat mag je van ons verwachten? 
Een afwisselende, zelfstandige baan binnen een informeel team dat veel waarde hecht aan een perfecte onderlinge samenwerking, bij een bedrijf met een goede reputatie in de markt. Je doorloopt een uitgebreid inleer- en inwerktraject om je voor te bereiden op de praktijk. Wij bieden uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden.

Saint-Gobain Distribution the Netherlands B.V.
Van Keulen is onderdeel van Saint-Gobain Distribution the Netherlands B.V. (SGD-NL). SGD-NL is onderdeel van de Franse multinational Saint-Gobain. Met in totaal zo’n 1.100 werknemers verdeeld over 6 werkmaatschappijen, zijn wij één van de belangrijkste toeleveranciers van bouwmaterialen aan de professionele bouwwereld in de Benelux. Saint-Gobain is Top Employer 2016 in Nederland. 

Interesse in deze aantrekkelijke functie?
Stuur dan je sollicitatie naar nikki.van.gorkom@saint-gobain.com 
Vragen? Telefoon: 013-4580056.

N.a.v. van uw sollicitatie vindt er mogelijk onderzoek naar uw persoon via internet plaats.
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.


Lees ook

'Magazijnmedewerker' Sander slaagt voor TCVT-certificaat

'Magazijnmedewerker' Sander slaagt voor TCVT-certificaat

12-10-2017 | Team
Sander Wempe 11e chauffeur Van Keulen die met 28-meter kraan op hoogte mag leveren

​Van Keulen versterkt binnendienst met Naomi To

​Van Keulen versterkt binnendienst met Naomi To

10-10-2017 | Team
Even voorstellen: onze 'nieuwe' Verkoopmedewerker binnendienst

Vacature: Van Keulen zoekt Medewerker Magazijn (m/v, 40 uur)

Vacature: Van Keulen zoekt Medewerker Magazijn (m/v, 40 uur)

13-12-2016 | Team
Gezocht: collega die weet van bouwmaterialen, heftrucks en Amsterdamse humor

Van Keulen van 24 december 2016 tot 1 januari 2017 gesloten

Van Keulen van 24 december 2016 tot 1 januari 2017 gesloten

07-12-2016 | Van Keulen & zo
Maandag 2 januari leveren? Vrijdag 23 december voor 14.00 uur bestellen!

KnaufZeker®: zo geeft u 100% garantie op uw Knauf stucwerk Producten & Acties

KnaufZeker®: zo geeft u 100% garantie op uw Knauf stucwerk

16-10-2017 Combineer de juiste producten, verwerk deze correct en download uw garantiecertificaat!
'Magazijnmedewerker' Sander slaagt voor TCVT-certificaat Team

'Magazijnmedewerker' Sander slaagt voor TCVT-certificaat

12-10-2017 Sander Wempe 11e chauffeur Van Keulen die met 28-meter kraan op hoogte mag leveren
​Van Keulen versterkt binnendienst met Naomi To Team

​Van Keulen versterkt binnendienst met Naomi To

10-10-2017 Even voorstellen: onze 'nieuwe' Verkoopmedewerker binnendienst
​MVO jaarverslag Saint-Gobain Building Distribution NL 2016 MVO & Duurzaamheid

​MVO jaarverslag Saint-Gobain Building Distribution NL 2016

09-10-2017 Dit gebeurde er het afgelopen jaar bij Van Keulen op het gebied van duurzaamheid
Computerstoring opgelost, veiligheidsmaatregelen getroffen Van Keulen & zo

Computerstoring opgelost, veiligheidsmaatregelen getroffen

22-07-2017 Bekende email-adresen weer actief, tijdelijk account niet meer gebruiken a.u.b.


LEAN and GREEN
Take it Bag
GTL Fuel
Greenworks
The Blue Road
FSC PEFC
Saint Gobain