​Vacature: Van Keulen zoekt Commercieel medewerker binnendienst

​Vacature: Van Keulen zoekt Commercieel medewerker binnendienst

Wie komt op korte termijn onze afdeling Verkoop fulltime versterken?

Ter versterking van onze afdeling Verkoop zijn wij op zoek naar een fulltime Commercieel medewerker binnendienst. Ben jij een commercieel talent en niet op je mondje gevallen? Ben je gedreven om een bijdrage te leveren aan de verdere groei van onze onderneming? Dan ben jij misschien wel de nieuwe collega die wij zoeken.

Als Commercieel medewerker binnendienst begrijp je dat optimaal commercieel functioneren alles te maken heeft met klantgericht bezig zijn! Je bent het aanspreekpunt voor klanten, de verkoop buitendienst en andere afdelingen binnen Van Keulen. Je adviseert je klanten over het assortiment en de dienstverlening van Van Keulen. Je werkt offertes uit en belt ze na. 

Wat verwachten we van je?
Om in deze functie succesvol te kunnen zijn, heb je in elk geval een commerciële MBO+- of HBO -opleiding en enkele jaren commerciële binnendienstervaring in een groothandelsomgeving, waarbij persoonlijke contacten een belangrijk onderdeel vormden. Je hebt affiniteit met IN2CRM en SAP. Ervaring met leidinggeven is een grote pré. Dat je over een flinke dosis initiatief en uitstekende communicatieve vaardigheden beschikt, lijkt ons vanzelfsprekend! Het is een voorwaarde dat je in of zeer nabij het werkgebied woont.

Wat mag je van ons verwachten? 
Een afwisselende, zelfstandige baan binnen een informeel team dat veel waarde hecht aan een perfecte onderlinge samenwerking, bij een bedrijf met een goede reputatie in de markt. Je doorloopt een uitgebreid inleer- en inwerktraject om je voor te bereiden op de praktijk. Wij bieden uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden.

Saint-Gobain Distribution the Netherlands B.V.
Van Keulen is onderdeel van Saint-Gobain Distribution the Netherlands B.V. (SGD-NL). SGD-NL is onderdeel van de Franse multinational Saint-Gobain. Met in totaal zo’n 1.100 werknemers verdeeld over 6 werkmaatschappijen, zijn wij één van de belangrijkste toeleveranciers van bouwmaterialen aan de professionele bouwwereld in de Benelux. Saint-Gobain is Top Employer 2016 in Nederland. 

Interesse in deze aantrekkelijke functie?
Stuur dan je sollicitatie naar nikki.van.gorkom@saint-gobain.com 
Vragen? Telefoon: 013-4580056.

N.a.v. van uw sollicitatie vindt er mogelijk onderzoek naar uw persoon via internet plaats.
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.


Lees ook

Word jij de held in onze spiksplinternieuwe zagerij?

Word jij de held in onze spiksplinternieuwe zagerij?

30-03-2018 | Van Keulen & zo
Gezocht: collega die uit het juiste hout is gesneden

Maak kennis met Tahnee: onze nieuwe Commercieel Medewerker Binnendienst!

Maak kennis met Tahnee: onze nieuwe Commercieel Medewerker Binnendienst!

30-03-2018 | Team
Tahnee van der Roest maakt overstap van Kwakman Afbouw naar Van Keulen

Barry Maarschalk komt ons team versterken

Barry Maarschalk komt ons team versterken

27-12-2017 | Team
Een nieuwe medewerker maar toch al een goed jaar in dienst

​Van Keulen heeft 4 vacatures. Groei jij met ons mee?

​Van Keulen heeft 4 vacatures. Groei jij met ons mee?

19-12-2017 | Team
Gezocht: Chauffeur, BBL-er Logistiek, Commercieel BBL-er, Magazijnmedewerker

Het dak eraf aan de Gedempte Gracht in Zaandam Project

Het dak eraf aan de Gedempte Gracht in Zaandam

18-04-2018 TBP Bouw en 4-U-2 smullen van Van Keulen’s hijskranen
Word jij de held in onze spiksplinternieuwe zagerij? Van Keulen & zo

Word jij de held in onze spiksplinternieuwe zagerij?

30-03-2018 Gezocht: collega die uit het juiste hout is gesneden
Maak kennis met Tahnee: onze nieuwe commerciële kracht Team

Maak kennis met Tahnee: onze nieuwe commerciële kracht

30-03-2018 Tahnee van der Roest maakt overstap van Kwakman Afbouw naar Van Keulen
Barry Maarschalk komt ons team versterken Team

Barry Maarschalk komt ons team versterken

27-12-2017 Een nieuwe medewerker maar toch al een goed jaar in dienst
Donderdag 21 en vrijdag 22 december aangepaste openingstijden Van Keulen & zo

Donderdag 21 en vrijdag 22 december aangepaste openingstijden

19-12-2017 23 december t/m 1 januari 2018 is Van Keulen geheel gesloten


LEAN and GREEN
Take it Bag
GTL Fuel
Greenworks
The Blue Road
FSC PEFC
Saint Gobain