Tessa Van Keulen rent voor Human Rights Watch

Tessa Van Keulen rent voor Human Rights Watch

Van Keulen sponsort dochter Gert-Jan tijdens New York Marathon

Tessa Van Keulen neemt op 2 november deel aan de marathon van New York. De dochter van Gert-Jan Van Keulen loopt namens “Run For Human Rights Watch” en heeft in Van Keulen Hout en Bouwmaterialen een trotse shirtsponsor gestrikt.

Run For Human Rights Watch is een groep van circa 40 studenten en young professionals uit bedrijfsleven, politiek, media, zorg, wetenschap en advocatuur die zich gepassioneerd inzetten voor Human Rights Watch. De groep wordt aangestuurd door een bestuur dat bestaat uit een zestal runners welke in nauw contact staat met zowel Anna Timmerman (Netherlands Director Human Rights Watch) als Boris Dittrich (Advocacy Director van het Lesbian, Gay, Bisexual and Transgender Rights Program van Human Rights Watch). Boris Dittrich is dit jaar betrokken bij Run for Human Rights Watch (RfHRW) omdat het sponsorgeld gaat naar het LGBT rights programma waarin de rechten van homo’s, biseksuelen en transgenders in de hele wereld onder de aandacht worden gebracht.
 

Doneer nu online en steun Tessa en Human Rights Watch


Human Rights Watch is één van ’s werelds grootste NGO’s. HRW houdt zich wereldwijd bezig met het verdedigen en beschermen van de rechten van de mens. HRW doet dit door middel van onderzoek en het uitbrengen van rapportages over de schending van mensenrechten. Deze uitkomsten worden vervolgens bij de verschillende regeringen, media en de Verenigde Naties onder de aandacht gebracht. Bij de internationale aandacht die daardoor ontstaat, krijgen onderdrukten een stem en worden onderdrukkers ter verantwoording geroepen.
 

Wilt u ook één van Tessa’s shirtsponsors zijn tijdens de New York Marathon? Week 43 is de laatste week waarin dat geregeld kan worden!


2014 is het 5e jaar op rij dat Run for Human Rights Watch zich gaat inzetten voor de wereldwijd gerespecteerde mensenrechtenorganisatie Human Rights Watch. RfHRW is opgericht door een groep enthousiaste en betrokken young professionals om zoveel mogelijk geld binnen te halen voor Human Rights Watch en tegelijkertijd aandacht te vragen voor de schending van mensenrechten in het algemeen. Dit doet RfHRW door het organiseren van verschillende feesten en evenementen zoals lezingen, het RfHRW benefietdiner, een veiling en tot slot natuurlijk ook door het neerzetten van een sportieve prestatie: het lopen van de New York Marathon. In de eerste vijf jaar is door deze activiteiten al meer dan drie ton opgehaald voor Human Rights Watch! Een prestatie waarop we trots zijn.

Van Keulen wenst Tessa heel veel succes en plezier! 

Volg de runners tijdens de New York Marathon via twitter (@RunforHRW).

Meer informatie: www.runforhumanrightswatch.org.

Lees ook

​MVO jaarverslag Saint-Gobain Building Distribution NL 2016

​MVO jaarverslag Saint-Gobain Building Distribution NL 2016

09-10-2017 | MVO & Duurzaamheid
Dit gebeurde er het afgelopen jaar bij Van Keulen op het gebied van duurzaamheid

Metselstenen voor Van Steenwijk over het IJ naar de Singel

Metselstenen voor Van Steenwijk over het IJ naar de Singel

26-09-2016 | Projecten
Klinkers en mortels voor kademuren levert Van Keulen per boot op de grachten

23 aannemers namen deel aan gratis training 'Luchtdicht bouwen'

23 aannemers namen deel aan gratis training 'Luchtdicht bouwen'

07-03-2016 | MVO & Duurzaamheid
Dinsdag 8 maart weer training 'Luchtdicht bouwen' in de Greenworks Academy

Foto’s nieuwjaarsborrel en nieuwe gratis Greenworks-trainingen

Foto’s nieuwjaarsborrel en nieuwe gratis Greenworks-trainingen

16-02-2016 | MVO & Duurzaamheid
Leer alles over de toepassing, samenstelling en werking van onze duurzame bouwmaterialen

Het dak eraf aan de Gedempte Gracht in Zaandam Project

Het dak eraf aan de Gedempte Gracht in Zaandam

18-04-2018 TBP Bouw en 4-U-2 smullen van Van Keulen’s hijskranen
Word jij de held in onze spiksplinternieuwe zagerij? Van Keulen & zo

Word jij de held in onze spiksplinternieuwe zagerij?

30-03-2018 Gezocht: collega die uit het juiste hout is gesneden
Maak kennis met Tahnee: onze nieuwe commerciële kracht Team

Maak kennis met Tahnee: onze nieuwe commerciële kracht

30-03-2018 Tahnee van der Roest maakt overstap van Kwakman Afbouw naar Van Keulen
Barry Maarschalk komt ons team versterken Team

Barry Maarschalk komt ons team versterken

27-12-2017 Een nieuwe medewerker maar toch al een goed jaar in dienst
Donderdag 21 en vrijdag 22 december aangepaste openingstijden Van Keulen & zo

Donderdag 21 en vrijdag 22 december aangepaste openingstijden

19-12-2017 23 december t/m 1 januari 2018 is Van Keulen geheel gesloten


LEAN and GREEN
Take it Bag
GTL Fuel
Greenworks
The Blue Road
FSC PEFC
Saint Gobain