Rhein Tegels; betaalbare tegels voor woning- en utiliteitsbouw

Rhein Tegels; betaalbare tegels voor woning- en utiliteitsbouw
RHEIN TEGELS is een nieuw en duurzaam tegelmerk, ontwikkeld in samenspraak met architecten en woningbouwcorporaties. RHEIN TEGELS biedt kwalitatieve, betaalbare en duurzame tegels voor de woning - en utiliteitsbouw. Het RHEIN-programma wordt aldoor uitgebreid en vernieuwd en is vanaf nu verkrijgbaar bij Van Keulen Hout en Bouwmaterialen.

Duurzaamheid en nalevering gegarandeerd
Het thema duurzaamheid speelt in de woning- en utiliteitsbouw een belangrijke rol. Hierdoor krijgen opdrachtgevers (zoals overheden, woningbouwcorporaties en bestekvoorschrijvers) te maken met duurzaam inkopen en milieucriteria. Op het gebied van tegels is deze keuze beperkt. RHEIN TEGELS speelt hierop in en is een nieuw en duurzaam alternatief in het huidige tegelaanbod. De continuïteit van RHEIN TEGELS wordt gewaarborgd doordat er met een vastgelegd recept geproduceerd wordt bij verschillende productie-units. Hierdoor wordt naleverantie gegarandeerd! Dat is vrijwel uniek in tegelland.

Series
Het RHEIN programma bestaat uit drie series met ieder een eigen karakter, zoals de namen van de series al aangeven.

Serie Huis
In deze wand- en vloerserie zijn marmerdesigns opgenomen, maar ook basiskleuren zoals wit, bruin en zwart. Naast dat de tegel mooi is bezit deze ook de functionaliteit van antislip, geglazuurde zijkanten en zijn er douchebak-accessoires in deze serie opgenomen. De serie Huis biedt een goede basis voor een woning of project.

Serie Horizon
Een serie van rechthoekige wandtegels die de ruimte groter laten ogen en die uit rustieke natuurtinten bestaat. Serie Horizon is beschikbaar in glans en matte uitvoering. De tegels zijn beschikbaar in 4 formaten, namelijk 10x30, 15x30, 25x45 en 30x60 cm.

Serie Kleur
Een kleurrijke serie die bestaat uit 15x15 cm wandtegels met geglazuurde zijkanten. Door het aanbod van 43 kleuren zijn de combinatiemogelijkheden vrijwel onbeperkt. Daardoor is de serie Kleur geschikt voor zowel klassieke als moderne architectuur.

Geïnteresseerd? Bezoek de showroom!
Door de vele kleuren en maten biedt RHEIN TEGELS een compleet tegelaanbod voor de woning- en utiliteitsbouw. Wilt u meer informatie? In onze shop in Amsterdam-Noord presenteren we u een groot deel van het assortiment. Indien gewenst maken we samen met u een afspraak in de showroom van RHEIN TEGELS in Andelst. Hier wordt u ontvangen in een heus tegel-laboratorium, waar u uitgebreid wordt geïnformeerd over bijvoorbeeld productieprocessen, duurzaamheid en productspecificaties. Bel 020-4604300 en maak een afspraak of stuur een email naar info@van-keulen.nl.

Lees ook

Het dak eraf aan de Gedempte Gracht in Zaandam

Het dak eraf aan de Gedempte Gracht in Zaandam

18-04-2018 | Projecten
TBP Bouw en 4-U-2 smullen van Van Keulen’s hijskranen

Word jij de held in onze spiksplinternieuwe zagerij?

Word jij de held in onze spiksplinternieuwe zagerij?

30-03-2018 | Van Keulen & zo
Gezocht: collega die uit het juiste hout is gesneden

Maak kennis met Tahnee: onze nieuwe Commercieel Medewerker Binnendienst!

Maak kennis met Tahnee: onze nieuwe Commercieel Medewerker Binnendienst!

30-03-2018 | Team
Tahnee van der Roest maakt overstap van Kwakman Afbouw naar Van Keulen

Barry Maarschalk komt ons team versterken

Barry Maarschalk komt ons team versterken

27-12-2017 | Team
Een nieuwe medewerker maar toch al een goed jaar in dienst

Het dak eraf aan de Gedempte Gracht in Zaandam Project

Het dak eraf aan de Gedempte Gracht in Zaandam

18-04-2018 TBP Bouw en 4-U-2 smullen van Van Keulen’s hijskranen
Word jij de held in onze spiksplinternieuwe zagerij? Van Keulen & zo

Word jij de held in onze spiksplinternieuwe zagerij?

30-03-2018 Gezocht: collega die uit het juiste hout is gesneden
Maak kennis met Tahnee: onze nieuwe commerciële kracht Team

Maak kennis met Tahnee: onze nieuwe commerciële kracht

30-03-2018 Tahnee van der Roest maakt overstap van Kwakman Afbouw naar Van Keulen
Barry Maarschalk komt ons team versterken Team

Barry Maarschalk komt ons team versterken

27-12-2017 Een nieuwe medewerker maar toch al een goed jaar in dienst
Donderdag 21 en vrijdag 22 december aangepaste openingstijden Van Keulen & zo

Donderdag 21 en vrijdag 22 december aangepaste openingstijden

19-12-2017 23 december t/m 1 januari 2018 is Van Keulen geheel gesloten


LEAN and GREEN
Take it Bag
GTL Fuel
Greenworks
The Blue Road
FSC PEFC
Saint Gobain