Provinciebestuurder bezoekt Van Keulen; windmolens dichterbij?

Provinciebestuurder bezoekt Van Keulen; windmolens dichterbij?

Jaap Bond onder indruk duurzame ambities Van Keulen

Provinciebestuurder Jaap Bond bracht dit weekend een bezoek aan Amsterdam-Noord. De CDA-gedeputeerde kreeg een rondleiding bij enkele bedrijven die zijn aangesloten bij NDSM Energie, waaronder Van Keulen en Greenpeace.

Jaap Bond (11 december 1957) is gedeputeerde Landbouw en Landelijk Gebied. Hij startte zijn politieke loopbaan in 1996 als steunlid van de CDA-fractie in zijn geboorteplaats Edam-Volendam. In 1999 stapte hij over naar Provinciale Staten, waar hij van 2003-2007 fractievoorzitter was. In 2007 wisselde Bond zijn Statenlidmaatschap in voor een gedeputeerdenpost. Hiervoor werkte hij 28 jaar bij de politie.

NDSM Energie is de vereniging die zich hard maakt voor windmolens in stadsdeel Noord, zodat de aangesloten ondernemers in de nabije toekomst hun eigen energie-broek kunnen ophouden. Met het werkbezoek willen Gemeente Amsterdam en NDSM Energie de provinciebestuurder laten zien hoeveel draagvlak er is voor de komst van windturbines.

Provinciale Staten waren in principe tegen meer windmolens maar de overheid denkt daar tegenwoordig weer anders over. Daarom moet de Provincie keuzes gaan maken uit meerdere ingediende plannen. Van Keulen is natuurlijk uitgesproken voorstander voor ‘Plan Noord’ en Jaap Bond was dan ook onder de indruk van onze duurzame ambities. In een maandag verschenen artikel in het Parool wordt dat bevestigd.

Wat ons betreft zijn de windmolens een logische ontwikkeling voor de NDSM-werf en Noord. Nergens in Amsterdam vind je bij ondernemers zoveel beweging, innovatie, creativiteit en enthousiasme - over energie gesproken! Er is ruimte genoeg en er is ontzettend veel wind! De vergunningen zijn rond, zelfs het geld is er. En het allerbelangrijkste; als ondernemers staan te trappelen om zo’n duurzaam project uit te voeren, verdient dat toch steun? Ons gevoel zegt dat de wind binnenkort gaat draaien…

 

Lees ook

​MVO jaarverslag Saint-Gobain Building Distribution NL 2016

​MVO jaarverslag Saint-Gobain Building Distribution NL 2016

09-10-2017 | MVO & Duurzaamheid
Dit gebeurde er het afgelopen jaar bij Van Keulen op het gebied van duurzaamheid

Metselstenen voor Van Steenwijk over het IJ naar de Singel

Metselstenen voor Van Steenwijk over het IJ naar de Singel

26-09-2016 | Projecten
Klinkers en mortels voor kademuren levert Van Keulen per boot op de grachten

23 aannemers namen deel aan gratis training 'Luchtdicht bouwen'

23 aannemers namen deel aan gratis training 'Luchtdicht bouwen'

07-03-2016 | MVO & Duurzaamheid
Dinsdag 8 maart weer training 'Luchtdicht bouwen' in de Greenworks Academy

Foto’s nieuwjaarsborrel en nieuwe gratis Greenworks-trainingen

Foto’s nieuwjaarsborrel en nieuwe gratis Greenworks-trainingen

16-02-2016 | MVO & Duurzaamheid
Leer alles over de toepassing, samenstelling en werking van onze duurzame bouwmaterialen

Het dak eraf aan de Gedempte Gracht in Zaandam Project

Het dak eraf aan de Gedempte Gracht in Zaandam

18-04-2018 TBP Bouw en 4-U-2 smullen van Van Keulen’s hijskranen
Word jij de held in onze spiksplinternieuwe zagerij? Van Keulen & zo

Word jij de held in onze spiksplinternieuwe zagerij?

30-03-2018 Gezocht: collega die uit het juiste hout is gesneden
Maak kennis met Tahnee: onze nieuwe commerciële kracht Team

Maak kennis met Tahnee: onze nieuwe commerciële kracht

30-03-2018 Tahnee van der Roest maakt overstap van Kwakman Afbouw naar Van Keulen
Barry Maarschalk komt ons team versterken Team

Barry Maarschalk komt ons team versterken

27-12-2017 Een nieuwe medewerker maar toch al een goed jaar in dienst
Donderdag 21 en vrijdag 22 december aangepaste openingstijden Van Keulen & zo

Donderdag 21 en vrijdag 22 december aangepaste openingstijden

19-12-2017 23 december t/m 1 januari 2018 is Van Keulen geheel gesloten


LEAN and GREEN
Take it Bag
GTL Fuel
Greenworks
The Blue Road
FSC PEFC
Saint Gobain