Pierre-André de Chalendar opent Business en Climate Summit

Pierre-André de Chalendar opent Business en Climate Summit

Ambitie Saint-Gobain richt zich op duurzame ontwikkeling in de bouwindustrie

Gister was de tweede en laatste dag van de Business en Climate Summit in Parijs. Tijdens deze bijeenkomst in het hoofdkwartier van Unesco kwamen meer dan 1000 politieke leiders, investeerders en vertegenwoordigers van grote internationale bedrijven bijeen, met als doel de politieke steun voor een nieuw klimaatakkoord te vergroten en ook het bedrijfsleven meer te betrekken richting de COP 21, de klimaattop in Parijs komend najaar.

Pierre-André de Chalendar, CEO van Saint-Gobain, verrichtte woensdag onder het toeziend oog van onder andere Ban Ki-Moon (VN), Christine Lagarde (IMF), Jim Kim (Wereldbank) de officiële opening. Het evenement bood bedrijven de kans om hun oplossingen te presenteren aan de beleidsmakers in de strijd tegen klimaatverandering. Tevens werden er enkele aanbevelingen gedaan, om zodoende een overeenkomst tijdens de COP 21 te vergemakkelijken. Ook Staatssecretaris Mansveld sprak tijdens de Business and Climate Summit over de Nederlandse aanpak op dit thema en de rol van het bedrijfsleven hierin.

Grootschalige energiebesparing kan één van de belangrijkste oplossingen zijn voor klimaatverandering. Hoogwaardige renovatie van alle na-oorlogse woning- en utiliteitsbouw kan hieraan een significante bijdrage leveren. Als ’s werelds grootste producent van glas en isolatiematerialen is Saint-Gobain zich uiteraard volledig bewust van de bedrijfseconomische kansen die dit biedt. De ontwikkeling van duurzame en energiebesparende bouwmaterialen is dan ook één van de peilers onder de meerjarige bedrijfsstrategie. Als beursgenoteerde multinational heeft Saint-Gobain de ambitie om dé referentie te worden op het gebied van duurzame ontwikkeling in de bouwindustrie. 

Zo ligt duurzame innovatie verankerd in het beleid en dagelijks handelen van Saint-Gobain en dus ook Van Keulen. Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen, noemen we dat; veel bedrijven dragen het uit, Van Keulen voert het uit. MVO is een werkwoord!

» Meer over de Strategie van Saint-Gobain
» Meer over de duurzame oplossingen van Saint-Gobain
» Meer over innovatie bij Saint-Gobain
» De ‘Commitments’ van Saint-Gobain 
 

Lees ook

​MVO jaarverslag Saint-Gobain Building Distribution NL 2016

​MVO jaarverslag Saint-Gobain Building Distribution NL 2016

09-10-2017 | MVO & Duurzaamheid
Dit gebeurde er het afgelopen jaar bij Van Keulen op het gebied van duurzaamheid

Metselstenen voor Van Steenwijk over het IJ naar de Singel

Metselstenen voor Van Steenwijk over het IJ naar de Singel

26-09-2016 | Projecten
Klinkers en mortels voor kademuren levert Van Keulen per boot op de grachten

23 aannemers namen deel aan gratis training 'Luchtdicht bouwen'

23 aannemers namen deel aan gratis training 'Luchtdicht bouwen'

07-03-2016 | MVO & Duurzaamheid
Dinsdag 8 maart weer training 'Luchtdicht bouwen' in de Greenworks Academy

Foto’s nieuwjaarsborrel en nieuwe gratis Greenworks-trainingen

Foto’s nieuwjaarsborrel en nieuwe gratis Greenworks-trainingen

16-02-2016 | MVO & Duurzaamheid
Leer alles over de toepassing, samenstelling en werking van onze duurzame bouwmaterialen

Het dak eraf aan de Gedempte Gracht in Zaandam Project

Het dak eraf aan de Gedempte Gracht in Zaandam

18-04-2018 TBP Bouw en 4-U-2 smullen van Van Keulen’s hijskranen
Word jij de held in onze spiksplinternieuwe zagerij? Van Keulen & zo

Word jij de held in onze spiksplinternieuwe zagerij?

30-03-2018 Gezocht: collega die uit het juiste hout is gesneden
Maak kennis met Tahnee: onze nieuwe commerciële kracht Team

Maak kennis met Tahnee: onze nieuwe commerciële kracht

30-03-2018 Tahnee van der Roest maakt overstap van Kwakman Afbouw naar Van Keulen
Barry Maarschalk komt ons team versterken Team

Barry Maarschalk komt ons team versterken

27-12-2017 Een nieuwe medewerker maar toch al een goed jaar in dienst
Donderdag 21 en vrijdag 22 december aangepaste openingstijden Van Keulen & zo

Donderdag 21 en vrijdag 22 december aangepaste openingstijden

19-12-2017 23 december t/m 1 januari 2018 is Van Keulen geheel gesloten


LEAN and GREEN
Take it Bag
GTL Fuel
Greenworks
The Blue Road
FSC PEFC
Saint Gobain