Nieuwe functies, nieuwe telefoonnummers

Nieuwe functies, nieuwe telefoonnummers
In de afgelopen maanden zijn er nogal wat personele wijzigingen geweest bij Van Keulen. Tevens veranderen binnenkort enkele telefoonnummers.
 
Per januari is Dennis Hemels in dienst getreden als verkoper binnendienst. Sinds eind 2010 is Peter Terlouw fulltime werkzaam aan de balie. Met ingang van maart zijn we in de buitendienst versterkt door Jan Tol en vanaf januari door Willem Jonkers. Mathijs de Vries is de nieuwe logistiek medewerker. Richard Jordan heeft de taak van hoofd logistiek op zich genomen.

Onze nieuwe manager inkoop is Jan Visser en hij heeft tevens een nieuw telefoonnummer: 020-4604311. De nieuwe mobiele nummers van Richard Jordan, Jan Lammertse en Thore de Vries zijn volgende week te vinden op de pagina ‘team’ van onze website.

Gertjan Van Keulen heeft de dagelijkse leiding van Van Keulen Hout en Bouwmaterialen met ingang van 1 januari 2011 overgedragen aan John Veerman. Dat maakt John onze nieuwe directeur. De functie van algemeen directeur heeft Gertjan overgedragen aan Martin de Rouw. Daarmee is Martin nu eindverantwoordelijke voor zowel Van Keulen Afbouw als Van Keulen Hout en Bouwmaterialen.

Naam
Martin de Rouw
John Veerman
Jan Visser
Ruud Reijne
Dennis Hemels
Marco Lefering
Martijn Mackenzie
Willem Jonkers
Jan Tol
Willem Poos
Peter Terlouw
Thore de Vries
Richard Jordan
Mathijs de Vries
Jan Lammertse
Arjan Vermeulen
Functie
algemeen directeur  
directeur 
manager inkoop    
Hoofd verkoop binnendienst  
verkoop binnendienst 
verkoop binnendienst 
verkoop buitendienst
verkoop buitendienst
verkoop buitendienst
balie verkoop  
balie verkoop 
chef afhaal bouwstoffen
hoofd logistiek 
logistiek (planning)
werfbaas
debiteurenbeheer
Email
martin.de.rouw@van-keulen.nl 
john.veerman@van-keulen.nl 
jan.visser@van-keulen.nl
ruud.reijne@van-keulen.nl 
dennis.hemels@van-keulen.nl 
marco.lefering@van-keulen.nl 
martijn.mackenzie@van-keulen.nl 
willem.jonkers@van-keulen.nl  
jan.tol@van-keulen.nl    
willem.poos@van-keulen.nl   
peter.terlouw@van-keulen.nl  
thore.de.vries@van-keulen.nl 
richard.jordan@van-keulen.nl  
mathijs.de.vries@van-keulen.nl  
jan.lammertse@van-keulen.nl 
arjan.vermeulen@van-keulen.nl
Telefoon
020-4604356
020-4604315
020-4604311
020-4604312
020-4604318
020-4604313
06-22419926
06-14101870
06-51316293
020-4604301
020-4604306
020-4604307
020-4604380
020-4604383
020-4604370
020-4604354


Lees ook

Vacature: Van Keulen zoekt Medewerker Magazijn (m/v, 40 uur)

Vacature: Van Keulen zoekt Medewerker Magazijn (m/v, 40 uur)

13-12-2016 | Team
Gezocht: collega die weet van bouwmaterialen, heftrucks en Amsterdamse humor

Van Keulen van 24 december 2016 tot 1 januari 2017 gesloten

Van Keulen van 24 december 2016 tot 1 januari 2017 gesloten

07-12-2016 | Van Keulen & zo
Maandag 2 januari leveren? Vrijdag 23 december voor 14.00 uur bestellen!

Van Keulen scoort oud-voetballer als nieuwe collega

Van Keulen scoort oud-voetballer als nieuwe collega

01-12-2016 | Team
Andy Solomons bouwt aan nieuwe profcarrière bij ‘FC Noord’

Even voorstellen: Dirk Heidebrink en Bayram Çar

Even voorstellen: Dirk Heidebrink en Bayram Çar

27-10-2016 | Team
Maak kennis met de nieuwe trainee en de opvolger van Arjan Vermeulen

4-U-2 en Van Keulen breken records in nieuwe Thialf Project

4-U-2 en Van Keulen breken records in nieuwe Thialf

21-12-2016 Een interview met Frank Appel over 35.000 m2 systeemplafonds
Vacature: Van Keulen zoekt Medewerker Magazijn (m/v, 40 uur) Team

Vacature: Van Keulen zoekt Medewerker Magazijn (m/v, 40 uur)

13-12-2016 Gezocht: collega die weet van bouwmaterialen, heftrucks en Amsterdamse humor
Van Keulen van 24 december 2016 tot 1 januari 2017 gesloten Van Keulen & zo

Van Keulen van 24 december 2016 tot 1 januari 2017 gesloten

07-12-2016 Maandag 2 januari leveren? Vrijdag 23 december voor 14.00 uur bestellen!
Van Keulen scoort oud-voetballer als nieuwe collega Team

Van Keulen scoort oud-voetballer als nieuwe collega

01-12-2016 Andy Solomons bouwt aan nieuwe profcarrière bij ‘FC Noord’
Even voorstellen: Dirk Heidebrink en Bayram Çar Team

Even voorstellen: Dirk Heidebrink en Bayram Çar

27-10-2016 Maak kennis met de nieuwe trainee en de opvolger van Arjan Vermeulen


LEAN and GREEN
Take it Bag
GTL Fuel
Greenworks
The Blue Road
FSC PEFC
Saint Gobain