Nieuwe functies, nieuwe telefoonnummers

Nieuwe functies, nieuwe telefoonnummers
In de afgelopen maanden zijn er nogal wat personele wijzigingen geweest bij Van Keulen. Tevens veranderen binnenkort enkele telefoonnummers.
 
Per januari is Dennis Hemels in dienst getreden als verkoper binnendienst. Sinds eind 2010 is Peter Terlouw fulltime werkzaam aan de balie. Met ingang van maart zijn we in de buitendienst versterkt door Jan Tol en vanaf januari door Willem Jonkers. Mathijs de Vries is de nieuwe logistiek medewerker. Richard Jordan heeft de taak van hoofd logistiek op zich genomen.

Onze nieuwe manager inkoop is Jan Visser en hij heeft tevens een nieuw telefoonnummer: 020-4604311. De nieuwe mobiele nummers van Richard Jordan, Jan Lammertse en Thore de Vries zijn volgende week te vinden op de pagina ‘team’ van onze website.

Gertjan Van Keulen heeft de dagelijkse leiding van Van Keulen Hout en Bouwmaterialen met ingang van 1 januari 2011 overgedragen aan John Veerman. Dat maakt John onze nieuwe directeur. De functie van algemeen directeur heeft Gertjan overgedragen aan Martin de Rouw. Daarmee is Martin nu eindverantwoordelijke voor zowel Van Keulen Afbouw als Van Keulen Hout en Bouwmaterialen.

Naam
Martin de Rouw
John Veerman
Jan Visser
Ruud Reijne
Dennis Hemels
Marco Lefering
Martijn Mackenzie
Willem Jonkers
Jan Tol
Willem Poos
Peter Terlouw
Thore de Vries
Richard Jordan
Mathijs de Vries
Jan Lammertse
Arjan Vermeulen
Functie
algemeen directeur  
directeur 
manager inkoop    
Hoofd verkoop binnendienst  
verkoop binnendienst 
verkoop binnendienst 
verkoop buitendienst
verkoop buitendienst
verkoop buitendienst
balie verkoop  
balie verkoop 
chef afhaal bouwstoffen
hoofd logistiek 
logistiek (planning)
werfbaas
debiteurenbeheer
Email
martin.de.rouw@van-keulen.nl 
john.veerman@van-keulen.nl 
jan.visser@van-keulen.nl
ruud.reijne@van-keulen.nl 
dennis.hemels@van-keulen.nl 
marco.lefering@van-keulen.nl 
martijn.mackenzie@van-keulen.nl 
willem.jonkers@van-keulen.nl  
jan.tol@van-keulen.nl    
willem.poos@van-keulen.nl   
peter.terlouw@van-keulen.nl  
thore.de.vries@van-keulen.nl 
richard.jordan@van-keulen.nl  
mathijs.de.vries@van-keulen.nl  
jan.lammertse@van-keulen.nl 
arjan.vermeulen@van-keulen.nl
Telefoon
020-4604356
020-4604315
020-4604311
020-4604312
020-4604318
020-4604313
06-22419926
06-14101870
06-51316293
020-4604301
020-4604306
020-4604307
020-4604380
020-4604383
020-4604370
020-4604354


Lees ook

Peter Bakker na 43 dienstjaren met welverdiend pensioen

Peter Bakker na 43 dienstjaren met welverdiend pensioen

10-12-2018 | Team
Peter, we zullen je missen!

Proficiat Mitchel!

Proficiat Mitchel!

16-07-2018 | Team
13e medewerker behaalt TCVT-certificaat

Even voorstellen: Robbert Gosman

Even voorstellen: Robbert Gosman

11-07-2018 | Team
Team Van Keulen breidt uit!

Ken jij Gert al? Hij is onze nieuwe medewerker Verkoop Binnendienst

Ken jij Gert al? Hij is onze nieuwe medewerker Verkoop Binnendienst

07-05-2018 | Team
Met deze nieuwe collega haalden we meer dan 15 jaar ervaring in huis

Peter Bakker na 43 dienstjaren met welverdiend pensioen Team

Peter Bakker na 43 dienstjaren met welverdiend pensioen

10-12-2018 Peter, we zullen je missen!
Goed voor Van Keulen en voor het milieu: onze gloednieuwe DAF Van Keulen & zo

Goed voor Van Keulen en voor het milieu: onze gloednieuwe DAF

17-09-2018 Even voorstellen: onze nieuwe DAF
Proficiat Mitchel! Team

Proficiat Mitchel!

16-07-2018 13e medewerker behaalt TCVT-certificaat
VIDEO: Van Keulen is 100% toekomstproof Van Keulen & zo

VIDEO: Van Keulen is 100% toekomstproof

11-07-2018 Van Keulen met eigen ogen zien, dat wil toch iedereen?
Even voorstellen: Robbert Gosman Team

Even voorstellen: Robbert Gosman

11-07-2018 Team Van Keulen breidt uit!


LEAN and GREEN
Take it Bag
GTL Fuel
Greenworks
The Blue Road
FSC PEFC
Saint Gobain