​MVO jaarverslag Saint-Gobain Building Distribution NL 2016

​MVO jaarverslag Saint-Gobain Building Distribution NL 2016

Dit gebeurde er het afgelopen jaar bij Van Keulen op het gebied van duurzaamheid

Hoe we het ook wenden of keren: de wereld is aan het veranderen. Fossiele brandstoffen raken op en klimaatverandering vraagt inmiddels om een adequate aanpak. We moeten voorzichtig omgaan met onze regenwouden en ook de oceanen verdienen onze aandacht. Innovatie, wetenschap en techniek gaan razendsnel. Deze ontwikkelingen zijn op alle fronten merkbaar. Overheden en bedrijven handelen ernaar. Consumenten gaan steeds bewuster om met zaken als energie, waterverbruik, afvalscheiding en duurzame levensmiddelen. 

De bouw kan en mag bij deze ontwikkelingen natuurlijk niet achterblijven. De vraag naar levensloopbestendige, comfortabele en gezonde woningen stijgt. Duurzaamheid biedt dus steeds betere kansen voor de bouw om economische, ecologische en sociale doelen gelijktijdig na te streven. 

Maatschappelijk verantwoord ondernemen is niet meer weg te denken uit de maatschappij. Het is inmiddels vanzelfsprekend geworden dat je als organisatie je verantwoordelijkheid neemt. Ook bij Saint-Gobain, het moederbedrijf van Van Keulen Hout en Bouwmaterialen, denkt men na over die verantwoordelijkheid. Daarom wordt er binnen de gehele organisatie rekening gehouden met de invloed die onze bedrijfsvoering en in het bijzonder onze materialen, producten en dienstverlening hebben op milieu en maatschappij.

Hoe dan? Lees het in ons MVO jaarverslag!
Elk jaar publiceert Saint-Gobain Building Distribution the Netherlands een duurzaamheidsjaarverslag. In dit naslagwerk laten we u graag zien wat er in 2016 allemaal is gerealiseerd op het gebied van MVO. Niet alleen bij Van Keulen, maar ook bij onze collega’s van Raab Karcher, De Jager-Tolhoek, Tegelgroep Nederland en Galvano. We nodigen u uit om het verslag eens te lezen!

» Download MVO Jaarverslag SGBDNL 2016 als PDF

Lees ook

Metselstenen voor Van Steenwijk over het IJ naar de Singel

Metselstenen voor Van Steenwijk over het IJ naar de Singel

26-09-2016 | Projecten
Klinkers en mortels voor kademuren levert Van Keulen per boot op de grachten

23 aannemers namen deel aan gratis training 'Luchtdicht bouwen'

23 aannemers namen deel aan gratis training 'Luchtdicht bouwen'

07-03-2016 | MVO & Duurzaamheid
Dinsdag 8 maart weer training 'Luchtdicht bouwen' in de Greenworks Academy

Foto’s nieuwjaarsborrel en nieuwe gratis Greenworks-trainingen

Foto’s nieuwjaarsborrel en nieuwe gratis Greenworks-trainingen

16-02-2016 | MVO & Duurzaamheid
Leer alles over de toepassing, samenstelling en werking van onze duurzame bouwmaterialen

Zulu I: een nieuw concept in het vervoer over water

Zulu I: een nieuw concept in het vervoer over water

30-09-2015 | VK in de media
"Een varende vrachtwagen die door één schipper kan worden bestuurd"

Barry Maarschalk komt ons team versterken Team

Barry Maarschalk komt ons team versterken

27-12-2017 Een nieuwe medewerker maar toch al een goed jaar in dienst
Donderdag 21 en vrijdag 22 december aangepaste openingstijden Van Keulen & zo

Donderdag 21 en vrijdag 22 december aangepaste openingstijden

19-12-2017 23 december t/m 1 januari 2018 is Van Keulen geheel gesloten
​Van Keulen heeft 4 vacatures. Groei jij met ons mee? Team

​Van Keulen heeft 4 vacatures. Groei jij met ons mee?

19-12-2017 Gezocht: Chauffeur, BBL-er Logistiek, Commercieel BBL-er, Magazijnmedewerker
KnaufZeker®: zo geeft u 100% garantie op uw Knauf stucwerk Producten & Acties

KnaufZeker®: zo geeft u 100% garantie op uw Knauf stucwerk

16-10-2017 Combineer de juiste producten, verwerk deze correct en download uw garantiecertificaat!
'Magazijnmedewerker' Sander slaagt voor TCVT-certificaat Team

'Magazijnmedewerker' Sander slaagt voor TCVT-certificaat

12-10-2017 Sander Wempe 11e chauffeur Van Keulen die met 28-meter kraan op hoogte mag leveren


LEAN and GREEN
Take it Bag
GTL Fuel
Greenworks
The Blue Road
FSC PEFC
Saint Gobain