John Veerman begonnen aan nieuw avontuur

John Veerman begonnen aan nieuw avontuur
John Veerman begonnen aan nieuw avontuur
John Veerman begonnen aan nieuw avontuur
John Veerman begonnen aan nieuw avontuur
John Veerman begonnen aan nieuw avontuur

Bekijk hier de foto's van het afscheidsfeestje

Een kleine 2 maanden terug maakte John Veerman wereldkundig dat hij begint aan een nieuw hoofdstuk van z’n carriere. Als onderneming en als collega’s zijn we de schrik nog nauwelijks te boven, maar hij heeft het schip nu toch écht verlaten. 1 mei is John begonnen als Algemeen Directeur van Kwakman Afbouw. Een geweldige kans voor een geweldige kerel.

Van Keulen is net overgenomen door Saint-Gobain als John in november 2007 in dienst treedt. Het klikt meteen tussen deze Volendamse druktemaker en zijn nieuwe Amsterdamse ‘liefde’. John’s energie en enthousiasme werken aanstekelijk op directe collega’s en blijft niet onopgemerkt in de rest van de gelederen. Als Hoofd Logistiek / Vestigingsmanager ontpopt John zich als een ultieme regelneef met energie voor 3.

Toch is het in 2011 geen ‘zekerheidje’ dat John de juiste man is om Gertjan Van Keulen op te volgen als de nieuwe Algemeen Directeur. Het blijkt echter een gouden greep: al snel kruipt John onder de vleugels van Martin de Rouw vandaan en voert met steun uit Tilburg/Parijs een ongekende professionalisering door binnen de gehele organisatie.

Met zijn ongeëvenaarde inzet verbaast hij vriend en vijand door op korte termijn nieuw territorium te veroveren, oude relaties af te stoffen en resultaten bij bestaande klanten te verhogen. En dat zal niemand ontgaan; John blijkt namelijk een echt (social) media-dier. Via website en nieuwsbrief wordt zo’n beetje elk wapenfeit onder de aandacht gebracht en op Facebook, Twitter en Linkedin kan men om Veerman niet heen. Van Keulen staat op de kaart.

Ondertussen voorziet John dat op de lange termijn MVO doorslaggevend kan worden in de branche én voor Van Keulen. Met een expertise in binnenstedelijke distributie als speerpunt zet de Volendammer alles op alles om Van Keulen te transformeren tot de meest duurzame leverancier van bouwmaterialen in de randstad. GTL, The Blue Road, de Take-it-Bag en Greenworks worden de duurzame paradepaardjes van Van Keulen en ook op het gebied van veiligheid en milieu worden grote stappen gezet. Met z’n charisma en ongekende drive blijft John z’n netwerk uitbreiden, van woningcorporaties tot B&W. De naamsbekendheid van Van Keulen viert hoogtijdagen en het bedrijf wint diverse duurzame prijzen. Iedereen weet het nu: MVO is een werkwoord! Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen; veel bedrijven dragen het uit, Van Keulen voert het uit.

In 2014 heeft de economische crisis de bouwwereld in een wurggreep maar Van Keulen beweegt zich tegen de markt in. Het team is verstrekt, het wagenpark wordt uitgebreid en omzet-records worden gebroken. Van Keulen draait als een tierelier en niemand zal ontkennen dat het mede Veerman’s verdienste is. Des te groter is daarom de schok als John z’n vertrek aankondigt.

Beste John. Inmiddels geen collega meer, maar voor velen voor altijd een goede vriend. We willen je nogmaals bedanken voor alles wat je hebt betekend voor Van Keulen en voor ons als individuen. We wensen je heel veel succes bij Kwakman Afbouw en het allerbeste voor de toekomst!

Je collega’s.

Lees ook

Barry Maarschalk komt ons team versterken

Barry Maarschalk komt ons team versterken

27-12-2017 | Team
Een nieuwe medewerker maar toch al een goed jaar in dienst

​Van Keulen heeft 4 vacatures. Groei jij met ons mee?

​Van Keulen heeft 4 vacatures. Groei jij met ons mee?

19-12-2017 | Team
Gezocht: Chauffeur, BBL-er Logistiek, Commercieel BBL-er, Magazijnmedewerker

'Magazijnmedewerker' Sander slaagt voor TCVT-certificaat

'Magazijnmedewerker' Sander slaagt voor TCVT-certificaat

12-10-2017 | Team
Sander Wempe 11e chauffeur Van Keulen die met 28-meter kraan op hoogte mag leveren

​Van Keulen versterkt binnendienst met Naomi To

​Van Keulen versterkt binnendienst met Naomi To

10-10-2017 | Team
Even voorstellen: onze 'nieuwe' Verkoopmedewerker binnendienst

Barry Maarschalk komt ons team versterken Team

Barry Maarschalk komt ons team versterken

27-12-2017 Een nieuwe medewerker maar toch al een goed jaar in dienst
Donderdag 21 en vrijdag 22 december aangepaste openingstijden Van Keulen & zo

Donderdag 21 en vrijdag 22 december aangepaste openingstijden

19-12-2017 23 december t/m 1 januari 2018 is Van Keulen geheel gesloten
​Van Keulen heeft 4 vacatures. Groei jij met ons mee? Team

​Van Keulen heeft 4 vacatures. Groei jij met ons mee?

19-12-2017 Gezocht: Chauffeur, BBL-er Logistiek, Commercieel BBL-er, Magazijnmedewerker
KnaufZeker®: zo geeft u 100% garantie op uw Knauf stucwerk Producten & Acties

KnaufZeker®: zo geeft u 100% garantie op uw Knauf stucwerk

16-10-2017 Combineer de juiste producten, verwerk deze correct en download uw garantiecertificaat!
'Magazijnmedewerker' Sander slaagt voor TCVT-certificaat Team

'Magazijnmedewerker' Sander slaagt voor TCVT-certificaat

12-10-2017 Sander Wempe 11e chauffeur Van Keulen die met 28-meter kraan op hoogte mag leveren


LEAN and GREEN
Take it Bag
GTL Fuel
Greenworks
The Blue Road
FSC PEFC
Saint Gobain