ISO-14001 certificaat eindelijk behaald!

ISO-14001 certificaat eindelijk behaald!
Na maanden van voorbereiding en vele auditdagen, is het milieuzorgsysteem van Saint-Gobain Building Distribution Nederland (SGBD-NL) beloond met het ISO-14001 certificaat. Het certificaat is toegekend door onafhankelijk kwaliteitszorgbedrijf SGS voor de duur van drie jaar. Na goedkeuring van het plan van aanpak en een beoordeling door de certificatieraad van SGS, heeft SGBD-NL uiteindelijk eind augustus het definitieve certificaat in ontvangst mogen nemen.

Met het behalen van het certificaat kunnen onze klanten erop vertrouwen dat Van Keulen voldoet aan milieuwet- en regelgeving en dat de permanente verbetering van de milieuprestaties van de organisatie structureel in de onderneming is verankerd. Het ISO-14001 certificaat zal ons MVO-beleid kracht bijzetten en een bijdrage leveren aan het binnenhalen van vele nieuwe opdrachten en opdrachtgevers.

Nu het ISO-14001 certificaat is behaald, is het van belang dat wij deze ook behouden. In dat kader zal SGBD-NL zich continu blijven inzetten voor het verbeteren van de milieuprestaties binnen de organisatie. In juni 2013 en juni 2014 toetst een auditor van ISO-14001 gedurende vier dagen in hoeverre de milieuprestaties worden verbeterd. Mede daarom zullen wij lopende projecten als Greenworks, Milgro en Lean and Green continueren en nieuwe milieuprojecten initiëren.

Daarnaast is het van belang dat wij interne audits uitvoeren om de continue verbetering van onze milieuprestaties te waarborgen. Deze audits zullen worden geïntegreerd met de SMAT-audit. Hierbij valt bijvoorbeeld te denken aan een checklist voor afvalmanagement. In 2015 zal de audit weer acht dagen omvatten omdat ISO-14001 audits in een cyclus van drie jaar worden uitgevoerd.

Van keulen en SGBD-NL zijn trots en willen dan ook iedereen bedanken die zijn/haar bijdrage heeft geleverd aan het behalen van dit certificaat.

Lees ook

​MVO jaarverslag Saint-Gobain Building Distribution NL 2016

​MVO jaarverslag Saint-Gobain Building Distribution NL 2016

09-10-2017 | MVO & Duurzaamheid
Dit gebeurde er het afgelopen jaar bij Van Keulen op het gebied van duurzaamheid

Metselstenen voor Van Steenwijk over het IJ naar de Singel

Metselstenen voor Van Steenwijk over het IJ naar de Singel

26-09-2016 | Projecten
Klinkers en mortels voor kademuren levert Van Keulen per boot op de grachten

23 aannemers namen deel aan gratis training 'Luchtdicht bouwen'

23 aannemers namen deel aan gratis training 'Luchtdicht bouwen'

07-03-2016 | MVO & Duurzaamheid
Dinsdag 8 maart weer training 'Luchtdicht bouwen' in de Greenworks Academy

Foto’s nieuwjaarsborrel en nieuwe gratis Greenworks-trainingen

Foto’s nieuwjaarsborrel en nieuwe gratis Greenworks-trainingen

16-02-2016 | MVO & Duurzaamheid
Leer alles over de toepassing, samenstelling en werking van onze duurzame bouwmaterialen

Barry Maarschalk komt ons team versterken Team

Barry Maarschalk komt ons team versterken

27-12-2017 Een nieuwe medewerker maar toch al een goed jaar in dienst
Donderdag 21 en vrijdag 22 december aangepaste openingstijden Van Keulen & zo

Donderdag 21 en vrijdag 22 december aangepaste openingstijden

19-12-2017 23 december t/m 1 januari 2018 is Van Keulen geheel gesloten
​Van Keulen heeft 4 vacatures. Groei jij met ons mee? Team

​Van Keulen heeft 4 vacatures. Groei jij met ons mee?

19-12-2017 Gezocht: Chauffeur, BBL-er Logistiek, Commercieel BBL-er, Magazijnmedewerker
KnaufZeker®: zo geeft u 100% garantie op uw Knauf stucwerk Producten & Acties

KnaufZeker®: zo geeft u 100% garantie op uw Knauf stucwerk

16-10-2017 Combineer de juiste producten, verwerk deze correct en download uw garantiecertificaat!
'Magazijnmedewerker' Sander slaagt voor TCVT-certificaat Team

'Magazijnmedewerker' Sander slaagt voor TCVT-certificaat

12-10-2017 Sander Wempe 11e chauffeur Van Keulen die met 28-meter kraan op hoogte mag leveren


LEAN and GREEN
Take it Bag
GTL Fuel
Greenworks
The Blue Road
FSC PEFC
Saint Gobain