Dagje skûtsjesilen in Eernewoude met Rockwool

Dagje skûtsjesilen in Eernewoude met Rockwool
Dagje skûtsjesilen in Eernewoude met Rockwool
Dagje skûtsjesilen in Eernewoude met Rockwool
Dagje skûtsjesilen in Eernewoude met Rockwool
Dagje skûtsjesilen in Eernewoude met Rockwool

21 juni is het voltallige team van Van Keulen op uitnodiging van de firma Rockwool wezen skûtsjesilen in Earnewâld (Eernewoude)!

Om 06.30 uur verzamelden zo’n 30 collega’s in Amsterdam-Noord, om vervolgens te vertrekken richting Friesland. De oranje spelersbus van FC Volendam trok onderweg veel bekijks. Onderweg voorspelden donkere luchten en flinke regenbuien niet veel goeds. Eenmaal aangekomen in het hoge noorden klaarde het gelukkig volledig op. Daar werden we door Robbert Gosman, Stephen Muller en Britt Mooren van Rockwool opgevangen.

Na een kopje koffie en wat lekkers volgde om 10:30 uur de inscheping. Op de twee Skûtsjes werden natuurlijk de knalgele Van Keulen vlaggen gehesen. De tocht voerde ons over het Pikmeer richting Grou alwaar de lunch aan boord werd genoten. In het pittoreske Grou konden tijdens een korte wandeling de benen worden gestrekten en kregen diverse deelnemers vol verve les van zowel Jan Lammertse als Ruud Reijne in de diversiteit van metselstenen die daar sinds de jaren 1200 zijn toegepast. Natuurlijk vierden de ‘Friese Gelen’ de boventoon!

Rond 14.00 uur vervolgden we onze zeiltocht terug naar Earnewâld. Natuurlijk moesten we ook het groot- en fokkenschoot bedienen. Ook de zijzwaarden kwamen aan bod. Gelukkig beschikt onze club over een behoorlijk aantal gezonde spierballen die het diverse tuigage wel aankunnen.

Met twee skûtsjes kon de onderlinge strijd natuurlijk niet uitblijven. Het begon al met de fles Berenburg die door boot 2 stiekem werd geconfisqueerd van boot 1, kort na vertrek. Tijdens een tussenstop en het aan wal strekken van de benen wist boot 1 echter weer alle ander spiritualiën te bemachtigen en deze op gepaste afstand te nuttigen. Het uitbroeden van streken begon echter al bij aankomst in de ochtend; een paar slimmeriken hadden zichzelf bij de plaatselijke middenstand al voorzien van waterballonen, die natuurlijk te pas en te onpas over en weer werden gegooid. Blijkbaar hoef je helemaal niet overboord te gaan om flink doorweekt te raken! Echte slachtoffers zijn er niet gevallen maar een aantal werd wel getrakteerd op een flink nat pak! Ze maken het verder goed.

Na bijna de gehele dag op voorsprong te hebben gelegen, liet boot 2 echter het hoofd hangen en meerde boot 1 met een nipte voorsprong als eerste aan. Op de wal volgde in restaurant Jan Wester nog een heerlijk diner, met als toetje alle sterke verhalen van die dag. Rond een uur of acht vertrokken we weer richting Amsterdam en natuurlijk viel het overgrote deel van de stoere mannen in slaap.

Robbert, Stephen en Britt van Rockwool Benelux: bedankt voor deze enerverende, gezellige en geslaagde dag op het water!

Lees ook

Word jij de held in onze spiksplinternieuwe zagerij?

Word jij de held in onze spiksplinternieuwe zagerij?

30-03-2018 | Van Keulen & zo
Gezocht: collega die uit het juiste hout is gesneden

Maak kennis met Tahnee: onze nieuwe Commercieel Medewerker Binnendienst!

Maak kennis met Tahnee: onze nieuwe Commercieel Medewerker Binnendienst!

30-03-2018 | Team
Tahnee van der Roest maakt overstap van Kwakman Afbouw naar Van Keulen

Barry Maarschalk komt ons team versterken

Barry Maarschalk komt ons team versterken

27-12-2017 | Team
Een nieuwe medewerker maar toch al een goed jaar in dienst

​Van Keulen heeft 4 vacatures. Groei jij met ons mee?

​Van Keulen heeft 4 vacatures. Groei jij met ons mee?

19-12-2017 | Team
Gezocht: Chauffeur, BBL-er Logistiek, Commercieel BBL-er, Magazijnmedewerker

Het dak eraf aan de Gedempte Gracht in Zaandam Project

Het dak eraf aan de Gedempte Gracht in Zaandam

18-04-2018 TBP Bouw en 4-U-2 smullen van Van Keulen’s hijskranen
Word jij de held in onze spiksplinternieuwe zagerij? Van Keulen & zo

Word jij de held in onze spiksplinternieuwe zagerij?

30-03-2018 Gezocht: collega die uit het juiste hout is gesneden
Maak kennis met Tahnee: onze nieuwe commerciële kracht Team

Maak kennis met Tahnee: onze nieuwe commerciële kracht

30-03-2018 Tahnee van der Roest maakt overstap van Kwakman Afbouw naar Van Keulen
Barry Maarschalk komt ons team versterken Team

Barry Maarschalk komt ons team versterken

27-12-2017 Een nieuwe medewerker maar toch al een goed jaar in dienst
Donderdag 21 en vrijdag 22 december aangepaste openingstijden Van Keulen & zo

Donderdag 21 en vrijdag 22 december aangepaste openingstijden

19-12-2017 23 december t/m 1 januari 2018 is Van Keulen geheel gesloten


LEAN and GREEN
Take it Bag
GTL Fuel
Greenworks
The Blue Road
FSC PEFC
Saint Gobain