Aftellen begonnen voor webshop Van Keulen

Aftellen begonnen voor webshop Van Keulen
De webshop van Van Keulen Hout en Bouwmaterialen is zo goed als gereed voor lancering. In de 2e helft van februari zal de winkel haar digitale deuren openen. Aftellen dus! In de webshop vindt u ons complete assortiment hout, bouwmaterialen, stuc-en gipsproducten, gereedschappen, werkkleding en persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM). 

Voor onze collega’s van De Jager-Tolhoek wordt eenzelfde webshop in gereedheid gebracht. Beide shops zijn inmiddels uitvoerig getest en de resultaten zijn veelbelovend. Februari lijkt nog steeds haalbaar als lanceringsdatum. We laten u spoedig weten wanneer we exact ‘live’ gaan.
 
De shop is zeer gebruiksvriendelijk; materialen in uw winkelmandje plaatsen en bestellen maar! Bestaande klanten kunnen login-gegevens bij ons opvragen, zodat online bestellingen automatisch worden toegevoegd aan de order-historie. De prijzen in de webshop zijn conform de lopende afspraken die u met ons heeft gemaakt.
Verder biedt de webshop tal van handige functies. Zo kunt u bestellingen groeperen per project, u kunt zelf het moment van afleveren kiezen en u kunt bij bepaalde producten (zoals hout en plaatmateriaal) gelijk zelf de maatvoering bepalen.
Betalen kan op verschillende manieren; u kunt pinnen bij de chauffeur of u krijgt gewoon zoals u van ons gewend bent een factuurtje. Op termijn wordt ook betalen met iDeal mogelijk.

U vindt de webwinkel op webshop.van-keulen.nl maar ook via onze reguliere website is de shop binnenkort éénvoudig bereikbaar. We nodigen al onze klanten uit om de webshop eens te bezoeken en een bestelling te plaatsen. We horen graag wat u er van vindt, zodat we de website de komende maanden verder kunnen perfectioneren. Natuurlijk zijn we altijd telefonisch bereikbaar voor technische ondersteuning, of als u gewoon advies nodig heeft. Tot snel op webshop.van-keulen.nl!

» Meer over onze webshop


Lees ook

Word jij de held in onze spiksplinternieuwe zagerij?

Word jij de held in onze spiksplinternieuwe zagerij?

30-03-2018 | Van Keulen & zo
Gezocht: collega die uit het juiste hout is gesneden

Donderdag 21 en vrijdag 22 december aangepaste openingstijden

Donderdag 21 en vrijdag 22 december aangepaste openingstijden

19-12-2017 | Van Keulen & zo
23 december t/m 1 januari 2018 is Van Keulen geheel gesloten

​Van Keulen heeft 4 vacatures. Groei jij met ons mee?

​Van Keulen heeft 4 vacatures. Groei jij met ons mee?

19-12-2017 | Team
Gezocht: Chauffeur, BBL-er Logistiek, Commercieel BBL-er, Magazijnmedewerker

Computerstoring opgelost, maatregelen getroffen om herhaling te voorkomen

Computerstoring opgelost, maatregelen getroffen om herhaling te voorkomen

22-07-2017 | Van Keulen & zo
Bekende email-adresen weer actief, tijdelijk account niet meer gebruiken a.u.b.

Het dak eraf aan de Gedempte Gracht in Zaandam Project

Het dak eraf aan de Gedempte Gracht in Zaandam

18-04-2018 TBP Bouw en 4-U-2 smullen van Van Keulen’s hijskranen
Word jij de held in onze spiksplinternieuwe zagerij? Van Keulen & zo

Word jij de held in onze spiksplinternieuwe zagerij?

30-03-2018 Gezocht: collega die uit het juiste hout is gesneden
Maak kennis met Tahnee: onze nieuwe commerciële kracht Team

Maak kennis met Tahnee: onze nieuwe commerciële kracht

30-03-2018 Tahnee van der Roest maakt overstap van Kwakman Afbouw naar Van Keulen
Barry Maarschalk komt ons team versterken Team

Barry Maarschalk komt ons team versterken

27-12-2017 Een nieuwe medewerker maar toch al een goed jaar in dienst
Donderdag 21 en vrijdag 22 december aangepaste openingstijden Van Keulen & zo

Donderdag 21 en vrijdag 22 december aangepaste openingstijden

19-12-2017 23 december t/m 1 januari 2018 is Van Keulen geheel gesloten


LEAN and GREEN
Take it Bag
GTL Fuel
Greenworks
The Blue Road
FSC PEFC
Saint Gobain